Živý rozhovor, sdílení a INFORMACE o všech aktivitách GOSCHA probíhají současně

na FACEBOOK Igora Chauna. - Navštivte náš hlavní YOUTUBE KANÁL GOSCHATV1

 

 

Kontaktujte nás

Svůj KOMENTÁŘ nebo DOTAZ na GOSCHA aktivity můžete vložit také přímo SEM! Děkujeme!

Chaun je nejšpinavější morální žumpa!

Haló, Zmrde! 01.12.2020
Chaune ty zmrde jeden zkurvenej, nedáme spicha?

Re: Chaun je nejšpinavější morální žumpa!

Haló, zmrde! 01.12.2020
Já bych chtěl vidět tu vaší sektu hlupáků, je to možný? Nebo je to jenom pro blázny, co bezduše vyhazujou prachy, aby sis ve Varech mohl lehnout s kurvou k dceři do postele?! Mě by jenom zajímalo, jak může vypadat tvor, co dá dobrovolně prachy takový žumpě?! Dík za odpověď, Ahój

Z boží vůle vůl!

Pičus XXIII. 22.11.2020
Vy bando pomatená, kde asi na ty cesty bere peníze? Z poctivé práce to není, to vy, banda nesvéprávná živíte tyhle zasraný dobytky! Tak hlavně že máte světlo v duši! Ale až budete žrát listy a bobule a nebudete mít ani na rohlík, tak na pracáku koukejte oznámit, že jste o vše přišli vlastní ne blbostí, ale vlastní debilitou!

Re: Z boží vůle vůl!

Marek K 29.11.2020
24Nikdo nemůže sloužit dvěma pánům. Neboť jednoho bude nenávidět a druhého milovat, k jednomu se přidá a druhým pohrdne. Nemůžete sloužit Bohu i majetku.
25Proto vám pravím: Nemějte starost o svůj život, co budete jíst, ani o tělo, co budete mít na sebe. Což není život víc než pokrm a tělo víc než oděv?
26Pohleďte na nebeské ptactvo: neseje, nežne, nesklízí do stodol, a přece je váš nebeský Otec živí. Což vy nejste o mnoho cennější?
27Kdo z vás může o jedinou píď prodloužit svůj život, bude-li se znepokojovat?
28A o oděv proč si děláte starosti? Podívejte se na polní lilie, jak rostou: nepracují, nepředou –
29a pravím vám, že ani Šalomoun v celé své nádheře nebyl tak oděn jako jedna z nich.
30Jestliže tedy Bůh tak obléká polní trávu, která tu dnes je a zítra bude hozena do pece, neobleče tím spíše vás, malověrní?
31Nemějte tedy starost a neříkejte: Co budeme jíst? Co budeme pít? Co si budeme oblékat?
32Po tom všem se shánějí pohané. Váš nebeský Otec přece ví, že to všechno potřebujete.
33Hledejte především jeho království a spravedlnost, a všechno ostatní vám bude přidáno.
34Nedělejte si tedy starost o zítřek; zítřek bude mít své starosti. Každý den má dost vlastního trápení.
(Matouš 6,24-34)

Re: Z boží vůle vůl!

Venušan 30.11.2020
Děkujeme, že jsi nám otevřeně napsal kdo jsi a co máš na srdci, bratře, a teď k tvému dotazu. Ano, poctivá práce je za vším, a sám musím potvrdit, že práce s lidmi je jedna z těch nejtěžších. Nebudu ti lhát, ale musím, máš li to vědět. Michal

Žádost o svatou pomoc!

Alenka 02.11.2020
Milý Igore! Mohl byste mne prosím vás odháčkovat? Nějak mne svrbí kunda a vy mi prý z ní vyženete zlého ducha? Moc vás žád o pomoc, mám ji nějakou zakletou! Děkuji mnohokrát, pánbůh vám to oplatí na sto tisíckrát. S pánem Bohem Igore

Re: Žádost o svatou pomoc!

Igor 03.11.2020
Milá Alenko, zavolejte mi, domluvíme přesný čas a vyženu vám ducha i z prdele! Odháčkovávat však neumím, na to byl specialista můj kolega a kamarád. Nebojte se ničeho, najdeme způsob jak vás udělat opět šťastnou ženou! Těším se na vás, na viděnou, Igor

Re: Re: Žádost o svatou pomoc!

Venušan 30.11.2020
Nemáš to jednoduché "bratře", ale toť tvé poslání. A i kdyby ne, jako filmař se uživíš vždycky! Ti přeje Michal

vyznání a díky

Alžběta 14.07.2020
Milý Igore. Jste mi tolik blízký v tolika věcech , kterými jste se díky své otevřenosti nikdy netajil. Jste mi blízký také tím , co jste kdysi prozradil o své mamince. Také s ní mam v některých ohledech velmi společného. Již dlouho , vlastně už roky , se cítím lidsky i duchovně poněkud sama , jsou ale praktické důvody , proč se s Vámi , jako s přítelem , nemohu potkat osobně , např. na setkáních, která organizujete. Jsem tedy v tuto chvíli vděčná , že mohu být s Vámi alespon virtuálně. Cítím Vás , jako svou rodinu a Miluji Vás. Alžběta

Re: vyznání a díky

Igor 30.10.2020
Milá Alžběto, ze srdce vám děkuju...

Re: Re: vyznání a díky

Honza 03.11.2020
Dobrý den, já vám za 2000kč za hodinu taky vymelu mozek a to do týdne a hodiny!

Re: Re: vyznání a díky

Jan 27.11.2020
Kolikpak asi to děkuju paní stálo?! Na letenku to určitě bylo!

Pohadka o pokaženych netopyrach, keři zničili svět

Ladislav Větvička 10.04.2020
Pohadka o pokaženych netopyrach, keři zničili svět
30. 03. 2020 11:11:11
Dnešni medyjalni svět nas zaměrně přehlcuje informacema, abyzme z teho byli zblbnuti. Děla to proto, že mu to kdosik takto naplanoval, nemožete se na něho za to zlobit.
Když se věci poskladaju do jednoduche časove poslupnosti, pak su všecky procesy tak nějak přehlednějši.

leden 2019: v Asii se narodili dva netopyři. Jeden velky a silny, druhy menši a slabši.

unor 2019: v Česku je v běhu každoročni chřipkova epidemie. 170.000 nakaženych, zatim 31 mrtvych... V sezoně 2017/2018 s vážným průběhem chřipky skončilo v nemocnici přes 660 lidí, z toho zhruba 260 v souvislosti s chřipkou zemřelo. To ovšem netopyry netrapi.

březen 2019: Italia se dohodla s Čiňanama a jako jedina země G7 podpořila projekt Hedvabne stezky

květen 2019: zla čarodějka Madonna se střibrnu koronu na hlavě v černych hadrach se zkřiženyma hnatama symbolizujici Nemoc X ukazuje na lidi a na pozadi symbolu koronaviru jim zpiva: "...not everyone is coming to the future, not everyone thats here is coming last". Pak pote, co skonči motyv Vanoc (Čajkovskeho Louskaček, což každy chytry netopyr zna), se otoči na synky a děvuchy v maskach přes pysk, fukne na ně a oni všeci poscypaju. Ja teda nevim, kdo take scenaře vymyšla... A ještě tych 20 mnichu vlevo a 20 vpravo, odkazujicich na rok 2020, to su teda blbe vtipy. Performance se sklada ze třech časti - hezka minulost, vanočni ticho v oku uraganu a buducnost "not everyone is coming to the future". Jini ovšem řikaju, že to je hodna čarodějka, bo varuje lidi před tym, co se chysta, včetně posledniho tytulku v klipu: "Wake up!"unor-srpen 2019: ve 12 statach USA probiha cvičeni připravenosti na pandemii nazvane Crimson Contagion. Jedna se o vladni aktyvitu. Podle vladniho scenařa v Číně vypukla epidemie viru napadajíciho dychací cesty a začala se rychle šířit po světě. Prvni případ USA zaznamenaly v Chicagu a o 47 dní později Světová zdravotnická organizace vyhlásila pandemii. Reakce přišla pozdě. Nakazilo se 110 milionů Američanů, 7,7 milionu jich muselo být na jednotce intenzivní péče, 586 tisíc jich zemřelo. Nemusite se bat, ide enem o cvičeni. Mam rad, když uřady dokažu nacvičit to, co ještě nenastalo. Znamena to, že zme v dobrych rukach. Mimochodem, oba netopyři dospěli a su připraveni k letu.

srpen 2019: od mojich dobrych kamaradu Melindy a Billa Gatesových dostavam pozvanku do New Yorku na Event 201, ma to byt jakesik cvičeni kvuliva zvladani Celosvětove pandemie za učasti špičkovych odborniku z nejruznějšich oboru. To mě sice těši, ale odmitam to. Minule tam měli oschle chlebičky, navic mam v tom řijnovem terminu domluvenu schuzku s partyju ve Slovanu. A to přece kvuliva Melindě nezrušim.

article_photo
10. zaři 2019: Iran se dohodnul s Činu na partnerstvi a masivnich investycach 400 milijard USD do iranskeho ropneho prumyslu.

13. zaři 2019 došlo k nadherne ukazce globalizace: Čiňan blbě uvařil dva vietnamske netopyry v psi polivce z thajske kočky a přesně po 6 měsicach kvuliva temu zavřeli česke hospody. Jednalo se o ty dva naše nebohe ptačky narozene v lednu.

18. zaři 2019: proběhlo v New Yorku Globalni Pandemicke Cvičeni Event201 za učasti špičkovych specialistu ze všech kličovych oboru z celeho světa. Ja tam nejel, bo sem byl ve Slovanu, což asi pochopite. Ale vysledky cvičeni se možete stahnut z jutuby.řijen 2019: Byly zahajene Světove armadni hry ve Wu-hanu pod typicky vojenskym heslem "Make friends, not war.


Tuž je třeba přiznat, že zahajeni her musel byt obrovsky zažitek. Aji tady na zavěrach to pusobi impozantně jak cyp. Neda se nic robit, bolševici byli vždycky v masovych akcich dobři. Třeba ty Spartakijady nebo procesy s protistatnim spikleneckym centrem byly velmi uspěšne podniky.


Hry konči 28. řijna. Učast byla obrovska. Sutěžilo se ve vic jak 300 dyscyplinach a sešlo se přes 9000 sportovcu ze 110 zemi.. Aji z Česka. Ti ziskali 26 medajli, včetně 6 zlatych. Česka medyja o tom neinformovala, takže ani zlate medajlisty nezname.

Jak bylo zjištěne při pozdějšim zkumani pokaženych osob, prvni přiznaky onemocněni se ve Wuchanu objevily o dva tydny později po skončeni her.

22. listopada 2019: Měsic po skončeni her investuje největši amerycky investyčni fond Bridgewater 1,5 miliardy dolaru do sazky, že do měsice března dojde k masivnimu poklesu na akciovych trhach. Ne jeden a pul milijona. Jeden a pul miliardy! Kura, ti synci su skoro tak dobři jak ti, keři v srpnu 01 spekulovali na masivni pokles cen akcii leteckych společnosti, že?

article_photo
leden 2020: blbě uvařeny vietnamsky netopyr se vzpamatoval, uniknul Čiňanovi z polivky a na svoji cestě na Zapad navštivil Iran, kde nakazil nejvyšši představitele režimu a Italiu, kde lital po alpskych střediskach. Země, kere se nechtěly podilet na činskem hospodařskem zazraku minul. Ty navštivil jeho bracha, slabši netopyr.

unor 2020: oba blbě uvařeni netopyři navštěvuju všechny země světa, ruši letecku dopravu a zaviraju hranice

březen 2020: česka lekařka z nezavisle laboratoře Soňa Pekova slovama, kere pochopi aji obyčejny Ostravak, dobře popsala to, na co přišla při pruzkumu teho virusa. Taky virus vytvořeny nahodně přirodou ještě neviděla. Aniž by obvinila Čiňana, Ameryčana nebo Rusa, označila mutaci za velice "atypickou". Imunolog Svoboda nevyloučil unik z laboratoře, pravděpodobně činske.


Reakce byla překvapivě rychla, ale hlavně přišla ze strany, odkud by to člověk nečekal. Z Ameryky. Na serveru Nature vyšla plamenna obhajoba teho, že virus je jednoznačně přirodniho puvodu. To je zajimave - v Čině blbě uvaři netopyra, česka děvucha naznači, že to nemuselo byt z netopyra a Ameryka hned reaguje. Tu mi cosik nesedi. Tajak ti naši fotbalisti, když se jich reporter zeptal na ty kurvy na pokoju, kere pry měly stat dva tisice na hodinu a ten prosťaček vyskočil, že to neni pravda a mimochodem, ta cena tež neodpovida...

Medyja začinaju přesvědčovat svět, že virus nebyl zrobeny v laboratoři. Tady je česka verze.

Tuž tak to je. A zatimco se zabyvame hadrama přes pysk a hladově čumime do ztemnělych vykladu zavřenych hospod, na muslimsko-křesťanske hranici probiha valka, o keru se medyja už tři tydny kvuliva temu kurvoviru nezajimaju...

duben 2020: eurohujeři začinaju dyskutovat o rychlem prosazeni "zelenych udělu" do narodnich ekonomik.

Už je na čase, aby kdosik teho netopyra uvařil pořadně, co?

Ladislav Větvička, netopyr Mlade Fronty Fčil

Re: Pohadka o pokaženych netopyrach, keři zničili svět

Zvadlej netopejr 03.11.2020
3.listopadu 2020 a Ládík má stále v hlavě nasráno!

Dostali jsme nemoc na míru...

Saša 01.04.2020
Lidstvo dostalo přesně tu nemoc, jakou potřebovalo...
Přestali jsme si vážit zdraví, a proto jsme dostali takovou nemoc, abychom si uvědomili, že na tom zdraví nejvíc záleží.. Přestali jsme si vážit přírody, a proto jsme dostali takovou nemoc, aby nám pobyt v ní byl tak vzácný.. Přestali jsme být schopni pracovat v rodinách, a proto nás tato nemoc zamkla do našich domovů, abychom se mohli znovu naučit fungovat jako rodina.. Přestali jsme si vážit starých a nemocných, a proto nám byla dána tato nemoc, abychom si připomněli, jak jsou zranitelní.. Přestali jsme si vážit zdravotníků a lékárníků, abychom zjistili, jak jsou nepostradatelní.. Přestali jsme mít respekt k učitelům, a proto tato nemoc uzavřela naše školy, aby si ji rodiče mohli vyzkoušet sami.. Mysleli jsme si, že si můžeme všechno koupit, být kdekoliv a s kým jsme chtěli, a proto jsme dostali tento druh nemoci, abychom si uvědomili, že to není samozřejmost.. Mamona nás rozesmála, volný čas jsme trávili v nákupních centrech, proto nám je tato nemoc zavřela, abychom pochopili, že si štěstí koupit nemůžeme.. Zaměřili jsme velkou pozornost na náš vzhled a porovnávání sebe, proto nám tato nemoc zakryla tváře, abychom pochopili, že tam naše krása není... Mysleli jsme si, že jsme gentlemani na této zemi, a proto jsme dostali tuto nemoc, aby nás něco miniaturního, co ani nevidí, mohlo zkrotit, dát nám příručku a trochu pokory.. Tato nemoc nám bere hodně, ale zároveň nám dává možnost se toho tolik naučit a pochopit, co je v životě nejdůležitější. Dostali jsme nemoc na míru.. asi jsme ji jako lidstvo opravdu potřebovali...

Most přes navždy

Richard Bach 29.01.2020
"Věci kolem nás - domy, zaměstnání, auta - jsou jen kulisy, výprava pro naši lásku. Věci, které nám patří, místa, na nichž žijeme, události našich životů - to všechno jsou jen prázdné kulisy. Až příliš snadno podléháme klamu a pro honbu za vnějším prostředím zapomínáme na diamanty skryté v zemi. Jediná věc, na níž záleží na konci pobytu zde na zemi je, jak nádherně jsme milovali, jaká byla hodnota naší lásky."

Re: Most přes navždy

Alois 03.11.2020
Kněží milujou děti, takže když ti dobytkové milují celý život, budou za to ještě odměněny? A jelikož ty děti tu samou lásku neopětovali, tak půjdou ze své nenávisti do pekla? Hmm, zajímavá úvaha, to je i na mě už trochu moc!!!

Re: Re: Most přes navždy

Alois 03.11.2020
Vždyť ti kněží skutečně milujou..

POZEMŠŤAN

Saša 14.11.2019
Igore, doporučuji Vám i všem gošárníkům shlédnout film POZEMŠŤAN.Je i na YouTube

Re: POZEMŠŤAN

Petr 03.11.2020
Já bych taky všem pošahaným pomatencům doporučoval raději své peníze hodit do kanálu, než do stoky Igora Chauna! Ale myslíte si, že z vás porouchaných někdo dostane rozum? Tak jeden z milionu, navíc když už je pozdě! Nevím co by se mi muselo stát, abych ze sebe udělal nesvéprávného magora a pošahance? To bych musel mít tasemnici mozkovou, která už většinu obsahu pozřela! Pak bych jako chrastítko mohl hrát na těch vašich seancích místo těch bubínků a z plných plic bych vyřvával sem mák, makmakmakmakmáááák, sem mák, štěně!
Záznamy: 1 - 20 ze 132
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek


Děkujeme, že přicházíte
nabrat inspiraci a posilu!

Kontakt

GOSCHA spolek Pukšice 16
Uhelná Příbram
582 82 Golčův Jeníkov
IČO: 22769056
DIČ: CZ22769056
Igor Chaun
David Borůvka
Marcela Tomečková
Lucie Scantlebury
goschatv.info@gmail.com